Vítejte v naší škole

Chcete, aby děti měly školu rády? Chodily do ní rády a těšily se tam? Přijďte k nám.

• Učíme děti učit se
  • Rozvíjíme jejich zvídavost a silné stránky
  • Respektujeme individualitu a odlišné tempo
  • Podporujeme sebeúctu a zdravé sebevědomí
  • Motivujeme je jejich přirozenou motivací
  • Neznámkujeme, učíme se sebehodnotit a kriticky přijímat informace
  • Nepotřebujeme domácí úkoly
  • Máme se rádi a rádi společně prožíváme den
  • Chráníme mořské želvy + charitativní jarmark

4. 6. 2023

V rámci našeho projektu MOŘSKÉ ŽELVY, který proběhl 22.5.2023 naši šesťáci uspořádali charitativní jarmark. Díky prodeji vlastních výrobků a prodeji květin, které vypěstovali, se jim podařilo na dobročinné účely získat a darovat mezinárodnímu spolku na ochranu mořských želv čásktu 3895 Kč a pro útulek Voříškov ve Zbuzanech částku 6838 Kč. Děkujeme všem, co přišli, podpořili, něco si koupili a zajímali se. Přispěli jste na dobrou věc!

• Bludiště ČT

18. 2. 2023

Naši osmáci vyhráli v televezní soutěži Bludiště, postoupili až do finále , přivezli si Bludišťáky.. super úspěch! Zapojili se i učitelé a žáci 2. stupně z obecenstva pomohli k výhře! Pořad bude vysálán na ČT Déčko 12.6.2023 a pak další dva týdny další díly.. dívejte se!

• Naše škola v televizi ČT

30. 1. 2023

Žáci 2. stupně naší školy se rozhodli účastnit soutěže BLUDIŠTĚ, kterou vysílá Česká televize Déčko. Byli vybráni a pojedou na nátáčení ve dnech 13. a 14. února 2023. Myslete na nás, fanděte! Odkaz na vysílání bude umístěn na web i fcb školy, jakmile bude dostupný.

• PF 2023

8. 1. 2023

Přejeme všem báječný celý rok 2023! k tomu je potřeba pevné zdraví, dostatek energie a optimismu na všechny výzvy, které nám ten rok přinese. Těšíme se na další spolupráci s vámi všemi v ZŠ V Zahradách!

• Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky 8.11.2022

6. 10. 2022

Srdečně zveme na Den otevřených dveří v úterý 8.11. 2022 v 17h zájemce o nástup do naší základní školy ve školním roce 2023/24. Dozvíte se vše o škole, našem přístupu, metodách výuky, projektech, zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte i s Vaším prvňáčkem/prvňačkou, pro které je také připraven program. Těšíme se na viděnou

Poděkování našim podporovatelům

• BAMAK s.r.o. - výstavba školy
  • S. & W. Automobily s.r.o., Karlovy Vary - zapůjčení dodávky na přepravu kol
  • Bedřich Skalický - zakoupení notebooků pro výuku
  • z rodičů manželé Škodovi - sponzorský dar
  • ART elektro spol.s r.o., Beroun - sponzorský dar

Nehledáte školu, ale školku?

Montessori školka Beroun