Vítejte v naší škole

Chcete, aby děti měly školu rády? Chodily do ní rády a těšily se tam? Přijďte k nám.

• Učíme děti učit se
  • Rozvíjíme jejich zvídavost a silné stránky
  • Respektujeme individualitu a odlišné tempo
  • Podporujeme sebeúctu a zdravé sebevědomí
  • Motivujeme je jejich přirozenou motivací
  • Neznámkujeme, učíme se sebehodnotit a kriticky přijímat informace
  • Nepotřebujeme domácí úkoly
  • Máme se rádi a rádi společně prožíváme den
  • Proč se učit cizí jazyk?-Výměnné programy

22. 1. 2022

Po žáky 2. stupně připravujeme výměnné programy. V tomto školním roce vyrazíme do Německa, kde jsme připravili výměnný program s Ratsgymnasium v Goslaru. Od online setkání a výletu se přesuneme k týdenním výměnám v rodinách a ve škole, kam již pojedou naši žáci každý za sebe. Přivezou si jistě mnoho zkušeností, které je posunou nejen ve studiu němčiny a angličtiny, ale i v životě.

• PF 2022

27. 12. 2021

Přejeme všem našim milým dětem, žákům, věrným rodičům a celým rodinám a všem lidem úspěšný start do nového roku 2022, vše jen dobré, pevné zdraví, otevřené školy, abychom mohli každý den zažít něco milého při společné práci, něco nového se naučit... těšíme se na vše, co nám rok přinese a na společné zážitky...

• Den otevřených dveří pro budoucí prvňáky

16. 10. 2021

Rádi bychom pozvali všechny zájemce o nástup k nám do základní školy do 1. ročníku v září 2022, aby se přišli podívat na Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky ve středu 3.11.od 17h. Další Dny otevřených dveří pro starší žáky, zejména pro 2. stupeň, budeme nabízet začátkem 2022.

• Orlík - pobytové výjezdy

22. 9. 2021

V říjnu vyráží nejprve 1. stupeň poté i 2. stupeň na pobytový výjezd na Orlík s pestrým programem.

• 27.9.2021 ředitelské volno

22. 9. 2021

V pondělí 27.9.2021 je u nás ve škole ředitelské volno, jak bylo uvedeno v Harmonogramu školního roku na webu školy.

Poděkování našim podporovatelům

• BAMAK s.r.o. - výstavba školy
  • S. & W. Automobily s.r.o., Karlovy Vary - zapůjčení dodávky na přepravu kol
  • Bedřich Skalický - zakoupení notebooků pro výuku
  • z rodičů manželé Škodovi - sponzorský dar
  • ART elektro spol.s r.o., Beroun - sponzorský dar

Nehledáte školu, ale školku?

Montessori školka Beroun